MAYBES Hakkında

Dinamik kadrosunun, yenilikçi yönetim anlayışıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ile kendini geliştiren firmamız ekip çalışması, koordinasyon ve iletişimi temeline alan hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmak için her geçen gün kendini geliştirmekte ve bu sayede sektörünün önde gelen firmalarından biri olma başarısını göstermedir.. maybes olarak titizlik ile yürüttüğü işlerini , iş sağlı ve güvenliği başta olmak üzere kalite standartları gereği risklerin giderilmesi için kaynaklarımızı en etkin bir şekilde kullanarak ve sürekli iyileştirmeler ile çevre iş sağlığı & güvenliğine yönelik tüm gereklilikleri yerine getirmeyi taahhüt eden firmamız, sizin en iyi hizmet ve ürün anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Firmamız Müşteri beklentilerini, maximum düzeyde karşılayarak, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayarak  hizmetini tüketiciler arasında yaygınlaştırmak ve bu süreçte daha fazla müşteriye hizmet sağlayarak kaliteli hizmet ağını genişletmek ve yerel alanda sağlamış olduğu başarılı pozisyonunu gerekli hamleleri sağlayarak bölgesel ve ulusal alanda da sağlamaktır.

Firmamız yenilikçi  yenilikçi, yüksek kaliteli ve verimli çözümleri tecrübesi ve birikimleri ile  tüketicinin  demirbaş maliyetini olabildiğince azaltarak maliyet avantajı sağlayacak hizmetleri ile sektörde  öncülük etmeyi amaç edinmiştir.

Sektörde en iyi olmak değil, en iyiyi oluşturmak daima hedefimizdir. Firmamız oluşturulan en iyi kavramına uyum sağlamak yerine sektöründe yaptığı yenilikçi faaliyetlerle en iyi kavramını yeniden oluşturarak sektörde kendi belirlediği normlarda hizmeti en iyi düzey olarak yerleştirmeyi gaye edinmiştir. En önemli sermayemiz müşterimizdir. Firmamız müşteri ağının önem ve kıymetini bilir ve ön görüşme safhasından itibaren söz konusu müşterilerine en iyi hizmeti en kısa sürede ve güler yüzlü bir şekilde sağlamanın önemini bilen personeli ile hizmetlerini yürütür. - Bizi ileri götüren, cesaretimizdir. Firmamız sektörün kalıplarını değiştiren yenilikçi fikirlerin gelişmesini teşvik eder ve bu fikirlerin sonucunda alınan olumlu neticeleri vermiş olduğu hizmete en iyi şekilde entegre ederek hizmet kalitesini sürekli iyileştirir. Yarının doğası bugünden yaratılır. Hizmet ağının çoğu atık sarf malzeme ve atık donanımlar ile geçen firmamızın önceliklerinden biri de söz konusu sarf malzeme ve atık donanımların doğayı en az kirletecek şekilde en uygun geri dönüşüm süreçlerinde değerlendirildiğinden emin olunması ve bu sürecin takibi; atıklarının doğaya zararının mümkün olduğunca azaltılarak çocuklarımıza daha iyi bir doğa bırakılması konusunda elinden geleni yapmak, kirleten değil temizleyen tarafta yer almaktır.